Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Naklejki dekoracyjne do pokoju dziecięcego

Pinterest LinkedIn Tumblr

Okazuje się, że urządzenie idealnego dziecięcego pokoju wcale nie jest takim łatwym zadaniem. Szczególnie wtedy, gdy metraż jest niewielki, trzeba tam zmieścić wszystkie niezbędne rzeczy, a budżet nie jest zbyt wysoki. Jednak dla kreatywnych rodziców nie ma niczego trudnego! Wszyscy chcemy, aby nasze dziecko czuło się komfortowo, bezpiecznie i chętnie spędzało czas w swojej przestrzeni – jak to zrobić?

Słuchaj dziecka – urządzaj pokój według jego upodobań

Nie ma niczego gorszego, niż zainwestować pieniądze w nowy pokój dziecka, którego ono nie polubi. Dlatego przypominamy, jak ważne jest słuchanie o zainteresowaniach dziecka, jego marzeniach, ulubionych książkach, bajkach, grach. Pozwoli nam to ograniczyć niepotrzebne wydatki i zobaczyć uśmiech na jego buzi!

Dzieci często wybierają sobie jakiegoś bajkowego bohatera, jako wzór do naśladowania. Chcą mieć wszystko w swojej szafie, w szkolnym tornistrze z jego wizerunkiem. Doskonałym pomysłem będzie też ozdobienie pokoju w ten sposób. Świetnie się tu sprawdzą naklejki do pokoju dziecka z podobizną bajkowych postaci.

Gdzie kupić naklejki? Jak je przykleić?

Naklejki ścienne działają tak samo jak te, które znamy w wersji mini. Odkleja się folię zabezpieczającą, przykłada się ją w wybranym miejscu do ściany i gotowe. Musimy jedynie uważać, żeby nie zagiąć żadnego z elementów naklejki, a także na pęcherzyki powietrza. Powstają one gdy zaklejamy spory obszar ściany, ale spokojnie można delikatnie przebić je igłą i wygładzić.

Obecnie naklejki do pokoju dziecka znajdziemy praktycznie w każdym stacjonarnym sklepie budowlanym (Brico, Ikea, Castorama) – jednak tam możemy mieć ograniczony wybór wzorów. Warto rozpatrzeć zakup naklejek w sklepach internetowych – jest tam większy wybór i często są tańsze.

Co jeśli stare naklejki się znudzą?

Co jeśli po pewnym czasie stwierdzimy, że nie chcemy już mieć naklejek do pokoju dziecka? Lub jeśli nasz maluch stwierdzi, że już mu się nie podoba tej wystrój, nie lubi wizerunku bohatera na ścianie? Jak wszyscy wiemy małym zuchom często zmieniają się gusta i upodobania.

Nic prostszego. Dobrej jakości naklejki ścienne schodzą bez problemu i nie zostawiają żadnych brzydkich śladów na ścianach. Możemy też w miejscu starej naklejki nalepić nową – nic nie będzie przebijać, a pokój od razu będzie odmieniony!

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.szabloneria.pl/k81,naklejki-do-pokoju-dziecka.html.

Comments are closed.