Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Nowoczesne ubezpieczenie miejskie

Pinterest LinkedIn Tumblr

Firmy ubezpieczeniowe elastycznie reagują na zmiany zachodzące w otaczającym nas świecie i dopasowują ofertę do realiów, w których żyjemy. Nie da się nie zauważyć, że coraz pokaźniejsza grupa mieszkańców dużych miast rezygnuje z poruszania się po zatłoczonych ulicach własnym samochodem na rzecz wygodniejszych, ogólnodostępnych środków transportu – hulajnóg, miejskich rowerów czy segwaye’ów. Z myślą o tych osobach powstała nowość na rynku ubezpieczeń – ubezpieczenie miejskie. 

Jak to działa?

Ubezpieczenie miejskie jest specjalnie przygotowanym ubezpieczeniem od  odpowiedzialności cywilnej i następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW). Podczas przejażdżki na hulajnodze elektrycznej złamałeś rękę? A może przez nieuwagę uszkodziłeś pojazd innego uczestnika ruchu? Mając wykupioną miejską polisę NNW, nie musisz martwić się o koszty. Pokryciem strat i wypłaceniem środków, które będziesz mógł przeznaczyć na przykład na rehabilitację, zajmie się ubezpieczyciel.

Jakich sytuacji nie obejmuje polisa?

Na rekompensatę za poniesione straty nie mogą liczyć osoby, które prowadziły pojazd pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających, wykorzystywały go do uprawiania sportów ekstremalnych lub nie poruszały się na własnym lub wynajętym sprzęcie.   Ubezpieczenie nie obejmuje również pokrycia kosztów mandatów oraz kar umownych i administracyjnych. Szczegóły umowy z ubezpieczycielem zapisane są zawsze w  ogólnych warunkach ubezpieczenia.

Ile to kosztuje?

Obawiasz się, że wykupienie dodatkowego ubezpieczenia będzie dużym obciążeniem? W takim razie gwarantujemy, że domowy budżet nie ucierpi na dodatkowej opłacie. Na stronie beesafe.pl znajdziesz prosty w obsłudze kalkulator, dzięki któremu szybko obliczysz wysokość składki. 

Comments are closed.

Industrialna półka wisząca do łazienki w stylu loft https://artexint.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-i-ogrodowy-sekret-przytulnych-wieczorow-na-swiezym-powietrzu/ https://chuck.com.pl/klucz-do-czterosezonowego-tarasu-ogrzewacze-gazowe/