Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Prawo rodzinne Wrocław – skorzystaj z pomocy radców prawnych

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zapisy w polskim prawie potrafią być bardzo zawiłe i niezrozumiałe, dlatego załatwienie wielu formalności samodzielnie przerasta możliwości wielu obywateli. Na szczęście możemy skorzystać z pomocy osób, które są w tym zakresie wykwalifikowane i posiadają odpowiednie doświadczenie. Mowa tu oczywiście o radcach prawnych, którzy świadczą usługi prawne dla przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Dzisiaj skupimy się na prawie rodzinnym i opiszemy jakie wsparcie możesz w tym temacie uzyskać.

Czym jest prawo rodzinne?

Prawo rodzinne, to zbiór przepisów prawnych obowiązujących wszystkich członków rodziny obejmujące zarówno kwestie majątkowe, jak i niemajątkowe. Zaliczamy do niego zapisy zawarte w Kodeksie Rodzinnym i Opiekuńczym odnoszące się między innymi do stosunków między małżonkami (rozwody, separacje, podział majątku) oraz wszystkich aspektów dotyczących opieki nad dziećmi (ustalanie władzy rodzicielskiej, alimenty, adopcja). Szukasz więcej informacji? Kancelaria Radców Prawnych Marta i Michał Syguła – prawo rodzinne Wrocław.

Doradztwo prawne w sprawach rodzinnych

Sprawy dotyczące prawa rodzinnego i opiekuńczego mogą być wyjątkowo trudne ze względu na zaangażowanie emocjonalne obydwu stron. W przypadku załatwienia formalności ważne jest jednak chłodne spojrzenie na sprawę bez uprzedzeń i sentymentów. Takie podejście gwarantuje zaangażowanie osoby z zewnątrz w postaci profesjonalnego radcy prawnego

 

Zgłaszając się do kancelarii prawnej, możesz liczyć na:

  • reprezentację przed sądem podczas spraw rozwodowych, separacyjnych, alimentacyjnych oraz o podział majątku,
  • pomoc w przeprowadzeniu ustalenie lub zaprzeczenia ojcostwa,
  • przeprowadzenie postępowania w celu ustanowienia kontaktów z dziećmi lub przyznania bądź odebrania władzy rodzicielskiej.

 

Radca prawny może pomóc rozwiązać Ci wiele różnych spraw związanych z rozwodem lub unormowaniem kontaktów z dzieckiem. Jeżeli potrzebujesz wsparcia prawnego w podobnych sytuacjach, odwiedź stronę http://mskancelaria.com/. Nie musisz wszystkiego załatwiać na własną rękę – skorzystaj z pomocy zaufanych osób i załatw problem w jak najszybszy i bezstresowy sposób.

 

 

 

Comments are closed.