Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Sklep Internetowy Wally – fototapety na lodówkę, tablice kredowe, dekoracje i ozdoby do domu i pracy. Poznaj ponad 15 tys. produktów!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Sklep Wally swoje miejsce w Internecie ma od blisko 13 lat jako jeden z pierwszych sprzedawców artykułów dekoracyjnych szytych na miarę. Zaopatrzysz się tutaj w wiele produktów, które nie tylko ozdobią wnętrze domu lub mieszkania, ale i pomogą w planowaniu i organizacji czasu pracy. Najszerszy zakres akcesoriów do biura i domu znajdziesz na Wally.com.pl. Możesz swobodnie dopasować je do swoich potrzeb. Jeżeli potrzebujesz czegoś niestandardowego, a zarazem praktycznego, to tylko w naszym sklepie. Zapraszamy na zakupy!

Naklejki, okleiny i folie samoprzylepne. Niepowtarzalne grafiki na ścianę, lodówkę i drzwi

Kuchnia jest pomieszczeniem, w którym niejedna osoba spędza wiele czasu. Dlatego chcemy, aby wyglądało ono na czyste, schludne i przede wszystkim było dopasowane do naszych potrzeb. Zdarza się jednak tak, że po wielu latach ściany i sprzęty nie wyglądają tak, jak po remoncie lub zakupie. Jednym z nich może być lodówka. Jeśli straciła blask, kolor, jest obdrapana, ale nadal dobrze funkcjonuje, sposobem na jej odmianę będzie fototapeta na lodówkę. Na https://wally.com.pl/k1025,fototapety-na-lodowke.html kupisz grafiki dopasowane do jej wymiarów. Sposób montażu jest bardzo prosty. Wystarczy nakleić folię na jej drzwi lub boki. Duża różnorodność grafik sprawia, że Twoja kuchnia zyska estetycznie ładniejszy wygląd. 

Tablice kredowe magnetyczne. Do pokoju dziecka, restauracji i domu

Tablice kredowe magnetyczne to doskonały ścienny notatnik, element dekoracyjny i planer w jednym. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcemy uskutecznić przepływ informacji. W restauracji tablice kredowe prezentują aktualne menu, a w kuchni prywatnej służą do zapisywania najważniejszych rzeczy dla domowników. Wykorzystywane są jako element reklamy na zewnątrz budynków lub w pokoju dziecięcym do rysowania, np. postaci z bajek. To narzędzie do kreatywnej zabawy i fantastyczny pomysł na prezent. Sprawdź ofertę Wally i wybierz tablicę dopasowaną do Ciebie!

 

Comments are closed.