Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Szafy na wymiar – wykorzystaj optymalnie wnętrze!

Pinterest LinkedIn Tumblr

W poszukiwaniu funkcjonalnych i eleganckich mebli jesteśmy w stanie przemierzyć wiele salonów i sklepów meblowych zapominając, że najlepsze rozwiązania są pod ręką! Szafy na wymiar to propozycja dla osób szukających ciekawych, ale i trwałych rozwiązań. Dzięki nim aranżacja wnętrz stanie się jeszcze prostsza, a my sami dopasujemy elementy do naszych potrzeb.

Dlaczego wybieramy szafy na wymiar?

Szafy na wymiar to kwintesencja wygody, funkcjonalności i elegancji – przekonują projektanci z firmy Rega Meble z Bielska-Białej, która specjalizuje się w tworzeniu mebli na wymiar. Szafy na wymiar pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni i zagwarantowanie nam dostatecznego miejsca do przechowywania ważnych przedmiotów. Szafy na wymiar pozwalają również na rozwiązanie problemu kłopotliwych wnęk – poprzez ich zabudowanie zyskujemy dodatkowe miejsce do przechowywania. Olbrzymią zaletą szaf na wymiar jest możliwość samodzielnego decydowania o tym, jak wygląda ich wnętrze: na etapie projektowania sami decydujemy o ilości i rozmieszczeniu półek, o tym, czy w szafie ma znajdować się drążek do wieszania ubrań oraz o tym, jakie systemy zostaną zastosowane. Podczas tworzenia projektu szafy wspólnie z projektantem określimy również materiały – firmy specjalizujące się w tworzeniu szaf na wymiar zaproponują nam wiele ciekawych rozwiązań. 

Szafy na wymiar w naszych domach

Czy szafy na wymiar mogą podnosić estetykę? Okazuje się, że tak. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzyw i elementów wykończeniowych szafy mogą być idealnie wpisane w istniejące już elementy aranżacji mieszkania czy domu. Meble tworzone na wymiar pozwolą nam również w prostszy sposób zachować porządek w ich wnętrzu – jest to zasługą przemyślanej konstrukcji i zagospodarowania wnętrza. 

Comments are closed.

https://e-szczawnica.org/nowoczesnosc-w-przedpokoju-inspiracje-i-aranzacje-dla-milosnikow-stylu-loft/ zobacz zobacz wiecej