Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zmiana branży i pracy jest dzisiaj znacznie łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej – przekonują specjaliści związani z rekrutacjami. Olbrzymia ilość kursów i szkoleń pozwala na podnoszenie kwalifikacji w dowolnej dziedzinie. Dodatkowo dzisiaj nie musimy jeździć na kursy osobiście – wszystkie one są w zasięgu ręki dzięki platformom on-line. 

Czym są platformy e-learningowe?

Platformy z kursami i szkoleniami to nic innego jak rozbudowane platformy e-learningowe, które początkowo tworzone były dla studentów uczelni wyższych. Na platformach znajdowali oni materiały naukowe oraz wykazy lektur. Dzisiaj platformy e-learningowe to rozbudowane portale oferujące nam szkolenia i kursy, najczęściej związane z programami komputerowymi. 

Szkolenia dotyczą najpopularniejszych programów komputerowych stosowanych w polskich firmach – jednym z najpopularniejszych jest kurs Autocad, nie brak tu jednak też szkoleń z zakresu klasycznej grafiki komputerowej, obróbki zdjęć, edycji tekstu. Szkolenia pogrupowane są na poziomy, dzięki czemu szybko znajdziemy produkt dopasowany do naszych umiejętności. Szkolenia prowadzone są w języku polskim, co znacząco ułatwia zrozumienie omawianego materiału. Po zakończeniu konkretnych działów możliwe jest sprawdzenie dotychczasowych, nabytych umiejętności. 

Jak zakupić interesujący nas kurs?

Szkolenia online dostępne są na platformach, na których powinniśmy się zalogować. Dopiero jako zarejestrowani użytkownicy możemy wybierać interesujące nas produkty. Po wrzuceniu szkolenia do wirtualnego koszyka oraz opłaceniu go dostajemy dostęp do szkolenia – będzie ono przypisane na stałe do naszego konta. Dodatkowo możemy również skontaktować się z autorami szkolenia, zadać dodatkowe pytania, podyskutować o przerobionych materiałach na forum. 

Comments are closed.

zobacz wiecje zobacz https://beesafe.pl/porady/oplaty-na-a4/