Ad
Ad
Ad
Ciekawe

TEC 2000 płukanka silnika. Likwiduje nagar i sadzę oraz usuwa zużyty olej z komory silnika

Pinterest LinkedIn Tumblr

Płukanka silnika jest coraz częściej stosowana przez kierowców jako zabieg pielęgnacyjny silnika. Już jedna puszka znacząco może poprawić jego osiągi, pozbyć się dużej ilości zanieczyszczeń, a nawet zredukować spalanie. Zalecana jest przed każdą wymianą oleju. Dowiedz się więcej o jej zaletach i właściwościach oraz o tym, dlaczego cieszy się doskonałą opinią wśród mechaników i właścicieli pojazdów.

Puszki Engine Flush – efektywne czyszczenie wnętrza silnika

Unikalna kompozycja rozpuszczalników i wydajnych preparatów o właściwościach smarnych zadbają o jednostkę napędową Twojego silnika. Jest to jeden z nielicznych środków, w którym zrezygnowano z chlorowanych węglowodorów. Wynikiem tego jest brak szkodliwych oparów i czystsze środowisko w momencie pracy preparatu. Płukanka silnika obecna jest na światowym rynku od blisko 20 lat, a produkty marki TEC 2000 dostępne są w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwajcarii, Czechach, USA, Polsce oraz w krajach afrykańskich.

TEC 2000 płukanka silnika nie zawiera nafty, jest bardzo łatwa w użyciu i może wyeliminować na stałe zanieczyszczenia powstałe w silniku. Ważne jest przy tym, aby wymieniać olej co 10-12 tys. km i stosować możliwe oleje jak najlepszej jakości. 

Płukanie silnika – jak zrobić to dobrze?

Innowacyjna płukanka do silnika dociera do pierścieni tłokowych, kanalików wału i popychaczy zaworowych. Redukuje szkodliwą emisję spalin, zwiększa moc, usuwa osad i nagar, a także przywraca odpowiednie parametry silnika. Jedna puszka wystarcza na 5-6 litrów oleju.

Cały proces jest bardzo prosty. Wystarczy wlać do silnika środek TEC 2000, następnie go uruchomić i pozostawić na biegu jałowym przez około 20 minut. Kolejną czynnością jest spuszczenie starego oleju, wymiana filtra i ponowne zalanie nowym i świeżym olejem silnik w naszym samochodzie. Całość czynności będzie trwać maksymalnie 40 minut. Regularne stosowanie płukanki silnika zapewni odpowiednią jego czystość i poprawi jego wydajność. 

Dodatki do paliwa dla sprawności i ochrony silnika 

Marka TEC 2000, która jest światowym liderem w przemyśle petrochemicznym, produkuje preparaty, które mają za zadanie chronić silnik w naszym samochodzie i utrzymywać go w lepszej kondycji na długie lata. W ofercie znajdują się dodatki do silników benzynowych, jak i diesla, czyli popularnych w naszym kraju. Stanowią one czołówkę rozwiązań petrochemicznych na świecie. Preparaty są całkowicie bezpieczne dla silnika. Potwierdzają to sami mechanicy, którzy polecają TEC 2000 swoim klientom. 

Comments are closed.