Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Czy ubezpieczenie wkładu własnego to dobre rozwiązanie?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Wypożyczenie samochodu to wygodna opcja, zarówno podczas podróży służbowej, jak i w czasie wakacji z bliskimi. Wypożyczalnie samochodowe działają na terenie całej Polski, dlatego nie musimy wkładać wiele wysiłku w znalezienie jednej z nich i wypożyczenie pojazdu na określony czas. Jakie warunki stawiają wypożyczalnie swoim klientom? Czy ubezpieczenie wkładu własnego ro dobre rozwiązanie dla wypożyczających?

Jak działa ubezpieczenie wkładu własnego?

Wypożyczalnie samochodowe oferują pojazdy zarówno osobowe, jak i dostawcze. Możemy wypożyczać je w celach służbowych, ale też prywatnie: podczas podróżowania lub też w celu przewiezienia konkretnych przedmiotów z miejsca na miejsce. Wypożyczalnie oferują atrakcyjne ceny i ciekawe pakiety dla osób, które decydują się na dłuższy najem – warto zapoznać się z dokładną ofertą. Warto jednak wiedzieć, że aby wypożyczyć samochód, konieczne jest spełnienie kilku warunków. W zdecydowanej większości wypożyczalni samochodów wymagane jest oczywiście prawo jazdy, ale też kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu samochodu – najczęściej jest to okres 3 lat. Może się zdarzyć, że wypożyczalnia zażyczy sobie, by wypożyczający posiadał określony wiek – powyżej 21 lat. Wypożyczając samochód wpłacamy kaucję, która ma być wkładem z naszej strony w razie wypadku czy uszkodzenia pojazdu. Dodatkową opcją jest ubezpieczenie wkładu własnego. Czym jest?

Ile kosztuje ubezpieczenie wkładu własnego?

Warto wiedzieć, że ubezpieczenie wkładu własnego to nic innego jak polisa chroniąca naszą kaucję. Już za sprawą kilkudziesięciu złotych ochronimy wpłacone przez nas pieniądze i odzyskamy je, nawet w przypadku, kiedy auto wróci do wypożyczalni uszkodzone. Wypożyczalnie samochodowe proponują gotowe formularze, by móc podpisać taką polisę.

Comments are closed.