Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Meble do ogrodu drewniane – postaw na wysoką jakość!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Naturalne drewno jest materiałem niezwykle pożądanym i chętnie wykorzystywanym, zarówno do aranżacji wnętrz, jak i przestrzeni blisko domu. Meble do ogrodu drewniane to ekskluzywna propozycja, która zmieni zwykłą przestrzeń wypoczynkową w wyjątkową strefę do relaksu. Jakie meble z drewna okażą się najlepsze?

Jakie meble do ogrodu drewniane wybrać?

Szeroki wybór mebli drewnianych daje spore możliwości aranżacji. Najchętniej kupowane są meble ogrodowe w formie kolekcji modułowych. Takie meble do ogrodu drewniane nie tylko prezentują się znakomicie, ale też pozwalają w kreatywny sposób podejść do tematu aranżacji przestrzeni. Kolekcje takie składają się z kilku elementów, które można wykorzystywać oddzielnie lub łączyć za pomocą niewielkich złączek. W produkcji takich mebli wykorzystywane jest twarde drewno eukaliptusowe. Jasny kolor drewna doskonale komponuje się z ciemniejszymi tkaninami poduszek czy siedzisk. Inną propozycją są stoły, w których to blaty wykonywane są z klasycznego drewna. Chcąc zaaranżować letnią jadalnię blisko domu, warto wykorzystać stół z blatem z drewna tekowego. Kąciki kawowe stworzymy dzięki stołom z drewna eukaliptusowego.

Meble do ogrodu drewniane w cieniu pergoli

Jak wykreować idealne miejsce do odpoczynku, wykorzystując meble do ogrodu drewniane? Niezwykle ważna jest ochrona przed słońcem! Zadaszenia tarasowe to niebanalna alternatywa dla klasycznych parasoli. Zadaszenia w formie pergoli pozwolą idealnie wyznaczyć strefę do relaksu, jak również osłonić użytkowników przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Pergola jest konstrukcją metalową, której dach wykonany jest z ruchomych lameli. Poprzez konkretne ułożenie listew sami decydujemy o tym, jak wiele światła wpada pod pergolę. Meble do ogrodu drewniane w cieniu pergoli staną się idealnym miejscem wypoczynkowym, z którego korzystać będą wszyscy domownicy. 

Comments are closed.