Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Praktyczne meble ogrodowe obiadowe

Pinterest LinkedIn Tumblr

Posiłki podawane i spożywane na świeżym powietrzu smakują znacznie lepiej. Dysponując ogrodem czy większym tarasem, bez trudu zaaranżujemy miejsce na letnią jadalnię przy domu. Pomogą w tym meble ogrodowe obiadowe. Jak wykreować wygodne miejsce, w którym spotykać się będą wszyscy domownicy oraz znajomi?

Meble ogrodowe obiadowe w nowoczesnej odsłonie

Nowoczesny wystrój tarasu czy ogrodu to zdecydowanie najczęściej wybierana opcja. Nowoczesne meble ogrodowe to przede wszystkim komplety technorattanowe – zestawy takie odznaczają się wysoką odpornością na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne, ale też elegancją. Meble technorattanowe doskonale sprawdzą się w letniej jadalni, nadając jej szyku, i pozwalając na biesiadowanie w gronie bliskich. Meble ogrodowe obiadowe to w tym przypadku obszerny stół technorattanowy oraz wygodne fotele lub krzesła, najlepiej z podłokietnikami. Warto również pamiętać o miękkich siedziskach, którymi możemy uzupełnić krzesła. Meble ogrodowe obiadowe osłoni zadaszenie tarasu w formie pergoli – to również sposób na to, aby precyzyjnie wyznaczyć miejsce wypoczynkowe. Uzupełnieniem przestrzeni mogą być nowoczesne lampy solarne.

Meble ogrodowe obiadowe ze stołem drewnianym

Jak sprawić, by letnia jadalnia zachwycała? Warto postawić na meble ogrodowe obiadowe, w których punktem centralnym okaże się drewniany stół. Eleganckie stoły z drewnianym blatem świetnie wpisują się w nowoczesne trendy, ale z powodzeniem mogą być również wykorzystywane także w rustykalnych aranżacjach. W stołach tego typu wykorzystywane są aluminiowe stelaże oraz drewniane blaty, najczęściej tworzone  egzotycznego drewna tekowego. Drewno to jest wysoce odporne na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne, zmienne warunki atmosferyczne.

 

 

Comments are closed.